سال صفری
و باز هم هلدونی !

عجب تفریحی است هلدونی سواری ! عجب حالی می دهد ! اساسآ  fun است ! به جان خودم نباشد به جان این وبلوگچه که هنوز به سن تکلیف نرسیده و طیب و طاهر است !یعنی هفته ای حداقل یک بار سوارش بشوید و enjoy yourself !!! مرا که می بینید داستان های عاشقانه، دعواهای زن و شوهری و خاطرات تلخ و شیرین حداقل ٧۴ درصد بانوان تهران و حومه را می دانم ! بدون هیچ گونه محدودیت سنی ...بدون هیچ گونه سانسور! آیدیو و ویدئو هر دو در دسترس ! کیفیت دی وی دی !

:

پانزدهم فروردین .  هلدونی به سمت کرج

یک سرکار خانوم خجسته ای دارد با تلفن همراهش گفتمان می کند . ما هم اصلآ حواسمان پیشش نیست ! سرمان هم گرم کار خودمان است ! صدایش کاملآ مشعوف به گوش می رسد :

امسال عید دیدنی شایان منو ماچ کرد!

در این لحظه ما ترجیح می دهیم حواسمان پی کار خودمان نباشد ! کلهم گوش شده ایم تا دریابیم این شایان بی تربیت دیگر چه کارها کرده است وقتی آمده عید دیدنی ! سرکار خانوم ادامه می دهند :

آره...هیچ وقت منو ماچ نمی کرد ها ...به مامان گفتم !

" والا ما تا حالا فکر می کردیم فقط اساتید دروس عمومی نقش آبگرمکن را ایفا می کنند. گویا برخی والده ها هم گهگاه آبگرمکن می شوند ! "

خلاصه نمی دانیم طرف پشت گوشی چه برگشت گفت که نازگل بانو کاملآ حق به جانب پاسخ داد :

نه بابا ! شایان جای برادرمه !

خب در این جا ما نفس راحت می کشیم ! همین که سرکار خانوم برگشتند گفتند که این شایان جای برادرشان است خیال ما راحت شد ! ایشالا هر روز برایشان نوروز باشد و شایان بیاید عید دیدنی ! از صبح تا شب هم هی عید را به همدیگر تبریک بگویند ! خیلی دلمان می خواست به بانوی گرامی بگوییم فقط بی زحمت اگر این بار تبریک سال نویشان به درازا کشید لطف کنند گزارشش را داخل هلدونی آن هم با صدای بلند ارائه نفرمایند ! آخر هر چه باشد یک عفیفه خانومی هم در هلدونی حضور دارد ! خجالت می کشد آخر ! سرخ می شود آخر ! چه اوضاعیست آخر ؟! مگر شما غذای سلف را نمی خورید آخر ؟! ای بخورید آخر !

مرسی نوشت :

ممنونیم از شایان که با عید دیدنی مفصلش ، یک پست را جور نمود ! ایشالا هر روز برود عیددیدنی !

پیام پست نوشت *:

هیچ وقت در هلدونی با صدای بلند حرف نزنیم ! نه تنها خز است بلکه وقتی به بیان خاطرات می رسد ، جیز هم می شود !

* این پیام نوشت را قرارست برخی از پست ها داشته باشند که کاتبه ی وبلوگ خیلی هم احساس هجویت و هزلیت نکند !

 

 

...

کامنتدونی()        اتصالات        چهارشنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸۸ - رها