سال صفری
سفرنومه

سلام علیکم . سفرم به خیر ! در " شتر نامه " آمده است که اصولآ تا شتر ها فرتوت و چروکیده و دون دون و بیمار نشوند مسافرت برو نیستند . و این گونه بود که ما اراده کردیم آبله بگیریم تا پنج روزی را حوالی دریا جانمان مجاور شویم . خلاصه که با ماسک و کلاه و هر چی دم دستمان بود عدل شبیه اون آشوبگرهایی شده بودیم که میان برای مردم مزاحمت ایجاد میکنن و مردم توسط برنامه ی محبوب رسانه ی میلی شان ، بیست و سی، خواستار برخورد شدید با آن ها می شوند . هوا هم بسی توپ بود . یعنی برای ما که از دهستان کرج سفلی می رفتیم که توپ بود. خلاصت که به غیر از مصیبت عظمی " همسفری با کروکودیل های شماره یک و دو "* ، تقریبآ بقیه ی امورات نرمال بود جایتان خالی .

*کروکودیل یک و دو ، شوهر خواهر اولی و دومی هستن . که به صورت متقابل چشم دیدن همدیگر را نداشته و هر جا هم را ببینیم در حال رو کم کنی می باشیم .

() هر کی یه موجود خز و خیل ، دون دون ، با ماسک سبز مشاهده نموده شک نکند که خودم بودم !

() می شود برای من روشن کنید که علت علاقه ی شدید آقایون به شنا در اطراف محدوده ی طرح خواهران چیه ؟!

() می شود یک کدامتان یک ویلای ساحلی به عنوان یادگاری به من بدهید ؟ قول می دهیم مراقبش باشیم !

() کامی مان یکی دو روز قبل از سفرمان ، رفته تو کما . از اون جایی که من حال و حوصله ی خجسته رو ندارم ، ولش کردم تا خدابیامرز بشه . در نتیجه فعلآ از طریق نت دونی می توانیم به مجازی کده ها سرک بکشیم .

() چهاردهم امتحانات منحوس شروع می شوند . ما هم باید دیگر کم کم دست از شادانی و خجستگی بشوئیم و سر خویش گیریم و بریم پی کسب علم و دانش .

() شنیدستیم که امکانش هست برای یک ترم دونشگاهمان را به بهانه ی شیوع آنفولانزای خوکی آویزان نمایند که ما به سرمان نزند و خس و خاشاک بازی در بیاوریم . شگفتا که این وسط فقط ویروس آنفولانزا دونشجویان این دونشگاه را خفت می کند !

 

...

کامنتدونی()        اتصالات        سه‌شنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸۸ - رها