سال صفری
هم دونشکده بینی و همدونشکده بینی ...

روزه باشی ، تابستان هم باشد ،امتحان ترم هم داشته باشی . آیا شتر بدشانس تر از این هم یافت می شود ؟!

 دونشکده بینی :

به ما چه اما دونشکده ی ما که تا کنون هتل بود و از این موجودات ذره بینی حراست توش یافت نمیشدند یه بخش رو اختصاص داده به حراست خونه . انتظار می رود یکی از عمه زاده ها یا خاله زاده های بانو رجبی هم تشریف بیارن جهت نظارت . البته از آن جایی که در دونشکده  خز و خیل تر از من یافت نمی شود مایه ی نگرانی مان نیست !

در دونشکده عزیزان بلوز روی شلواری مشاهده می شوند به شدت متشبه به آنتن ! از آن جایی که تعداد بسیجیون دونشکده ی ما به هفت نفر هم جمعآ نمی رسید این عزیزان به شدت تو چشم می باشیده اند .

از هر وری بشارت می دهند که بس قریب باشد حضور دونشجوهای سال صفری آنتن ! مقدمشان مبارک باشد .

خلاصه ، بر اساس اطلاعات واصله ؛ امیر آباد  که همین جوریش  محلآ للجولان الپلیس ، گویا قرارست بشود بیوت البسیج ! ما به شخصه جرات سوار تاکسی سبز شدن هم در این محدوده نداریم!

همدونشکده بینی :

همه متغیر و متحول شده اند . خواهشآ فکر نفرمایید از نظر  معنوی و شخصیتی می فرماییم که سخت بهمان بر می خورد ! در دونشکده همه ی امورات "ظاهر " ش مهم است و بقیه ی مسائل را عزیزان به پفک با طعم ماهی هم حساب نمی فرمایند !

هم ورودیونی که ریش داشته اند تراشیده و بی ریش ها بر گونه ی خود ریش مالیده ، مو کوتاهان دمب اسب به کله ی خویش آویخته و مو بلندان را مو ریخته . ولیکن همچنان لق و لاغر مانده و در دلربایی اناث بس ناتوان باشند!

هم ورودیات نیز به تناسب رنگ رژ ، رنگ به سر ریخته و به تناسب رنگ لاک ، مقنعه بر سر کشیده . مش ها رنگ کرده و رنگ ها مش شده ،هر چه مو در زیر مقنعه بوده ول شده و تصویر ها ساخته اند بهر عیون ذکور ....محرک !!!

از احوالات ما گر خواهید بدانید همین بس که هم چنان خز و خیل بوده و عفیفگی خویش حفظ نموده. نه رژ به گونه سابیده و نه رنگ به سر مالیده  . نه مویمان را بریده ایم نه مقنعه ی همرنگ لاک بر سر کشیده ایم.   همان زاقارتی هستیم که بوده ایم !

----------------------

گذشته از چرند :

همین که وارد سالن دانشکده شدم با اعلامیه ترحیم یکی از همدانشکده ای ها رو به رو شدم . دیروز هم قاب عکسش بود و چند شاخه مریم و دو تا شمع  . می گویند فوتش به خاطر بالا رفتن ناگهانی فشارش بوده .باور نمی کنیم . این روزها ساده بودن ،سخت است .

------------------------------

وقتی مخاطبمان را  " درک "  نمی کنیم اصولآ می گوییم به "درک " !!!

اولین درک به فتح دال و دومین درک به فتح دال و ر می باشد .

 

...

کامنتدونی()        اتصالات        دوشنبه ۱٦ شهریور ۱۳۸۸ - رها