از هر وری !

این قدر از خودمان حرصمان گرفته که مثل این دخترای دوازده سیزده ساله راه به راه دپ می شویم و می رویم حیاط و به ستاره ها زل می شویم  و الخ که حد و اندازه ندارد ! بدبختی این جاست که عاملش همانی نیست که برای دختران دوازده سیزده ساله صدق می کند ! یعنی که خبری از fall in love و این برنامه ها نیست ! این را گفتیم که فکر نکنید ما هم بسان دونشجوهای ندید بدید  بی جنبه به محض ورود به محیط مختلط دلمان از کف برفته ! ما از یک سکوت و صبوری نمی دانیم چند ساله  دهانمان تونل شده ! نمی دانم ده سالست ؟ سیزده سالست یا بیست سالست ؟! در هر صورت که آنرمالیم...ناجور گریه

-------------------------------------------------------------------------------------

این که می بینید وبلوگچه ی مان تبدیل به هفته نامه شده است یک دلیل بیش تر ندارد و آن عدم دسترسی به نت پرسرعت می باشیده . ما هم آن قدر خجسته می باشیم که نمیاییم همت کنیم برویم پی اش . چهارشنبه به چهارشنبه  هوار می شویم در یک نت دونی و اول تمام وبلوگ های نخوانده را می خوانیم بعدش هم چرت نویسی نموده و آپش می کنیم !

------------------------------------------------------------------------------------

ما جدیدآ به این نتیجه رسیده ایم که نه تنها خزیم بلکه به همان میزان احمق هم هستیم ! آن قدر که حنابندان رفته و عروسی نمی رویم ! آن هم عروسی کسی که چون پیش دونشگاهی نخواند ما هم قید مدرسه را زدیم و غیرحضوری گذراندیمش ! ما بی شک احمق ترین رها ی رها پور رها آبادی دنیا هستیم !

--------------------------------------------------------------------------------------

مجددآ کلاس ممدحسین

دونشجویان بی غرض به ممدحسین گیر داده اند فیلم بگذارد . آن هم فیلمی که خودشان آورده اند ! ممدحسین بیچاره در حالی که سرخ شده با خجالت می رساند که هر فیلمی را که نمی توان گذاشت ! آن هم فیلم های اجنبی حالی بودی ! آن هم مقابل چشمان دونشجویان شوریده ! خلاصه که زور دونشجویان می چربد و به ممدحسین می گویند ما می دانیم  قسمت های بیپش کجاست و قبلش بهت می گوییم و اینا ! ممدحسین هم تسلیم می شود و اینا !

فیلم گذاشته می شود . ده دقیقه یه ربع که انواع فحش های روح تازه کن اجنبی را یاد می گیریم  , میرسد به جایی که نباید برسد ! دونشجویان طبق قرارداد قبلی به ممدحسین می گویند بزند جلو !

ولی خب ! به ممدحسین حق بدهید ! وقتی آدم دارد با مکان نما فیلم را جلو می زند طبیعی است که ناگاه همه چیز دست به دست هم دهند و مکان نما در اتاق خواب از حرکت بایستد و لحظه ای درنگ نماید !!!

دریابید اوضاع کلاس را !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

توصیه های مالباخته را جدی بگیرید :

هیچ وقت نروید رست بیف با سس قارچ سفارش بدهید که فقط آستین و دست و شکم و معده ی تان می سوزد بابت پولی که داده اید !

لهو و لعب نوشت :

لب دریا  هم این روزها می چسبدمان ..بسی بسیار . خصوصآ که هوای دریا به سرمان زده ...وخیم!!!

ما Circus را دوست می داریم . خصوصآ آن جایی که می گوید :

Well baby, I'm a put-on-a-show kind of girl
Don't like the backseat, gotta be first

--------------------------------------------------------------------------------------

اصلاح الگوی مصرف نوشت :

با رو شدن دست اساتید  at least هفت زنه , از ایشان تقاضامندیم که بابت سال اصلاح الگوی مصرف هم که شده به سه زن قناعت نمایند !

بگین نوشت :

خب یکیتون به من بگه به جای این که هفته ای یه بار آپ کنی و آن قدر طولانی باشد که مخ خلق ا.. را بگذاری تو فرغون , دو بار تو هفته آپ کن اما کوتاهتر !
ولی خداییش نت پرسرعت دم دست ندارم . کاتبه را عفو بفرمایید که طولانی شد!

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوگند

به جای این که هفته ای یه بار آپ کنی و آن قدر طولانی باشد که مخ خلق ا.. را بگذاری تو فرغون , دو بار تو هفته آپ کن اما کوتاهتر ![نیشخند]

سوگند

×همانا ما کلاسهای ممد حسین را دوست می داریم همینجوری بدون دلیل!!!....باور کن![نیشخند] ×ای مالباخته مگر نمیدانستی که دانشجو موجودى نحیف، عصبى، بى پول و شبیه به انسان(!) است كه از تخم مرغ، گوجه و نیكوتین تغذیه می كند؟!!! پس از برای چه به سراغ این غذاهای اشرافی(!) رفتی؟! آن هم در این سال اصلاح الگوی مصرف!!!

motion

ما هم کلاس ممد حسین را دوست نمی داریم!![چشمک]

سیندخت

برای چی نرفتی عروسی آخه توی کلاس تون چه خبره [نیشخند] منم دریا خواستمی

پور پدر

بابا به خدا ما هنوز با اینترنت دیزلی راه به راه آپ میکنیم ها!!! باور نمیکنی؟!؟؟!؟!

مریم ترین

سلام...خوبی؟...خیلی هم عالی بود...هر مطلب کوتاه بود و انگار 7-8 تا پست رو با هم خوندم...راستی...خیلی خیلی بده که احساس همذات پنداری با 12-13 ساله ها می کنی...منم کاشکی تو کلاستون بودم...جالب بوده حتما...و امیدوارم یه حرکتی برا نت پرسرعتتون بزنی...

سعید t

خدا رو شکر ماهی یه بار اپ نمیکنی!!

پسر شاهزاده

عمر کاتبه ی زرین قلم طولانی باد که چنین گهر فشانی کنند هر بار و دل ها برند...!

کرگدن

شما به ما لطف مندید و ما به شما ارادتمندیم !