مینی پست

*مشخصه ی آدمای زیادی از خود مچکر ساده لوحیشونه. به این بیست سال دم و بازدم اجباری ام ، قسم! 

* گفته بود که از آن هایی که ترس از دست دادن داشته هاشون ، اونا رو مثل گوسفند بار آورده، تنفر داره!

* و می گفت که اونایی که دنیاشون در خودشون و آدمای دور و برشون خلاصه شده، در حقیقت خونه دارن ، نه دنیا! اما اون می خواست دنیا داشته باشه، نه خونه!

*** و یک  درازگوی داغون حسابی بود!

- اگه شتر نبودم،

محال بود بااین سرعت داغون نت بین پونصد نفر دنبال کسی بگردم که قصد اد کردنشو هم ندارم و صرفآ می خوام تو اکانتش سرک بکشم و فضولی بفرمایم!

-----------------

پ.ن:یه جورایی اعصابم آنفولانزا گرفته. احتمالآ یه مدتی رو این مود باشم تا واکسن بزنم و خوب شم و برگردم به روال قبلی!

/ 12 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احسان جوانمرد

آمدیم ببینیم این سال صفری که نیمه جدی اد کرده کیست و چرا؟! . جوابمان را هم گرفته ایم و آرزو می کنیم آن بچه یتان که اسمش احتمالا محمود خواهد بود به شما برود نه به فک و فامیل پدرش. (به شما برود یعنی قیافه اش شبیه شما بشود) یک وقت شبیه باباالهام یا مامان فاطی نشود که پاک روی دستتان می ماند برای همیشه. بعدش باید بگردید یکی مثل مادر شوهرتان پیدا کنید تا قبول کند زنش بشود و شرط ضمن عقد بگذارد که تنها وظیفه اش صدور بد و بیراه نامه است و لاغیر. ظرف ها را هم لابد مادر داماد خواهد شست که شما باشید... به هر حال از همین سال صفرم مراقب باشید که رها بمانید و پابند این قوم یعجوج و معجوج نشوید!

ژوو-با

؟؟؟؟ ای گس ای شود دیسکاس دیس وان این دورز ؟؟؟؟؟!!!!

ژوو-با

خاک بر سرم شد!!!!

اینو یه دکتر سابق مملکت میگه

با ویروس آنفلوانزای اعصاب در نیفت(!) ... چون اگه باهات در افتاد واکسن ماکسن که افاقعه نمیکنه، هیچی! تا تموم نورون هاتو نخوره(!) دست بردار نیست[شیطان]

"افاقه" صحیح می باشد من نمیدونم این انگشت اضافی از کجا میاد که هی روی عین میخوره!!

بهزاد

بدتر اون آدمایی هستند که دنیاشون تو خودشون خلاصه شده! ورژن انفولانزای شتری هم اپیدمی شد یعنی! ((:

Sirus

Mamlekat be in khubi,raisjomhur be in goli,pedare manavish be in farzanegi..Dg chi kam dari anfolanza migiri akhe?Sh0ma ham2n avamele estekbaro jange narmid ke in harfa ro mizanid..Jange sakht be in khubi ke ma mik0nim heyf nist?Batoom begirid,chomaq,ashkavar..Mese mard bezanid to0 sare zan0 bache mar2m.Chie akhe hey anfolanza pakhsh mik0nid..In dr ham safare ostani nemiad yek name bdim behesh ma ro bikonkur bebare daneshgah ba shoma avamele jange narm mobareze sakht k0nim.Vala

شوکول

تو اگه رو مود pipify هم باشی never mind just go on

هستونک

آره والاا ... خدا بده اهصاب! اونم اهصاب كهف!