شتر در خواب بیند لکسوس را! منور می کند رویای او را!

یکی به این قانون در کن های مزخرف بگوید اگر برای متاهل بودن بیست درصد سهمیه در نظر می گیرید جهت کارشناسی ارشد دیگر خبر مرگتان چرا تصمیم می گیرید دونشگاه ها را تفکیک جنسیتی کنید ؟ بگذارید همین طور مختلط باشد و ما هم چشمانمان را ببندیم و بگوییم جهنم و ضرر و زن یکی از همین سال بالایی های لق و لاغر بشویم دیگر!

همین مان کم مانده بود که یک اعلامیه آویزان گردنمان کنیم که به یک فروند شوهر جهت قبولی در کارشناسی ارشد نیازمندیم. وا اسفا! وا مصیبتا!

ای گندشان بزند که عفیفه ای چون ما را وادار می نمایند به امر ناخوشایند شوهریابی!

پست مرتبط

* کدامتان مستجاب الدعوة "؟" بودید؟ معدل ترم قبلمان شد نوزده و بیست صدم! ما را به خرخوانی  منتسب نکنید که سخت بهمان برمیخورد! شما در مقابل دوربین مخفی بودید! ما فقط پانزده واحد این ترم داشتیم که به سان مرغ می ترسیدیم همان را هم گند بزنیم! حالا که این قدر دلتان پاکست و دعاهایتان مقبول واقع می شود دعا کنید ما یک لکسوس هم بخریم که هر شب خوابش را می بینیم و پرادو مقابل چشمانمان گشته دیگر کلاغ! از آن روزی هم که چشمانمان به جمال نیکویش منور گشته دیگر ناتوان گشته ایم از فرق گذاشتن بین سوناتا و الاغ!

*** به نظرتان من اکس ترکانده ام یا دوپینگ کرده ام که هر شب هر شب آویزان نت می شوم و می آیم وبلوگچه ام را آپ می کنم؟! اعتدال ندارم! می گویید چه کنم؟! رادیکالم الهی گندم بزند!

 

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهزاد

هوووی...به سوناتا چرا توهین میکنی؟!!!! [خنثی]

بهزاد

خیلی هم خوب! بده مگه! میخوان فرهنگ ازدواج رو ترویج بدن!!!!

کرگدن

ما خوابش را نمی بینیم ولی خب وختی خودش را می بینیم آب از لب و لوچه مان راه اندازی می شود ! مدیونمان می شوید اگر فکر بد بکنیدا ! اوپیروس را عرض کردیم !!

حمید

خوش به حال ما که در اتول ها جز پیکان و پراید و 206 و یکی دو تای دیگر بقیه را حتی تشخیص هم نمیدهیم چه برسد به خواب دیدنش! لطفا عکسش را بفرستید تا ببینیم چی هست که دعا کردنی اشتباه نشود فردا که مستجاب شد شرمنده رویتان شویم!

Alia

وا اسلاما! وا مصیبتا! وا دانشگاها! ما فقط امیدواریم این آبروریزی که این ترم به بار آوردید را در ترم های آینده با 2 مشروطی پشت سر هم جبران نمایید. (آمین)

سارا

[تعجب][تعجب][تعجب] الان واقعا جز این هیچی نمیتونم بگه!!!!!! معدل 19!!!!!!!!!!!!!!!! بابا تو دیگه کی هستی!!!!دست کی رو بستی؟!!

نیمه جدی

ای ول خاله! سرفرازم کردی با این معدلت! باور کن کاملن جدی میگم عمیقن خوشحال شدم! در مورد شوهر یابی و لکسوس و اینها هم نظری ندارم جان خودم ! مرا معاف کنید! البته فکر کنم تو سال بالایی ها یه ادم تپل با پیچ و مهره های محکم هم یافت شود! نشود ؟ !

سارا

چون 19 از 15 بیشتره[نیشخند]

سوگند

وا خواهر کی این همه آپ کردی؟!!! . . چاره ای نیست!.....باید تا ارشد شوهر تهیه کنیم!!...مجبوریم میفهمی؟!مجبوریم!!!

مستر بینقطه

مطمئنم ترنسکریپشنه کمک کرده معدلت خوب شه. [لبخند]