اندر احوالات سالن مراقبت زیبایی!

بعد از سه ماه تشریف محترممون رو بردیم سالن مراقبت زیبایی چون سیبیل هایمان در حد "حسین چنگی" - بازیگری بسیار مستعد که یک زمونی شنبه ها در نقش دستیار قاچاقچی ایفای نقش می نمود و سه شنبه ها نقش ستوان دوم رو بازی می کرد و نهایتا جمعه ها تو فیلم های تلویزیونی شبکه یک می دیدیمش که به صورت random  یکبار بچه دزد می شد و یکبار شمر و یه دفعه دیگه هم راننده ی اتوبوس خط زاهدان-مشهد و...-  شده بود و بله دیگه !!!

خلاصت که....

صحبت از آن بود که فلان دختری بعد از تست قریب به یک گونی موجود دو پای مذکر  و ایضآ احمق بالاخره یه اسگل پولدار را به اصطلاح "تور" نموده که گویا پسره هم تاکنون اصلآ دوست دختر نداشته و از این حرفا ! همینک نظر شما را به دو نکته جلب می کنیم لطفآ

نکته ی اول

یکی از مراقبین زیبایی بانوان , با تعجبی در حد دیدن یک برادر با چفیه در پارتی :

- فکرشو بکن ! "پسره"  اصلآ "دوست دختر" نداشته !

همه با تعجب سر تکان می دهند . رها نیز ایضآ ! آقایون حواستون جمع باشه که در صورت نداشتن سابقه در امور "دوست دختر یابی " و "خانم ......." در حد آبگرمکن می باشید !

نکته ی دوم

 اون یکی مراقب زیبایی بانوان , میگه :

- پسره اصلآ دوست دختر نداشته . اما دختره هر روز با یکی بوده !

یه بانوی جامعه شناس حاضر در سالن مراقبت زیبایی :

- همیشه اینجوریه . این جور آدما همینا گیرشون میاد !

بقیه سر تکان می دهند .

رها وحشت می کند . می لرزد . می ترسد . می هراسد . اگر سخن خانومه حقیقت داشته باشد احتمالآ طرف رها قرار است یارویی باشد

- با سابقه ی داشتن ۴٨ دوست دختر در یک شبانه روز .

- در phone book گوشی اش فقط اسامی بانوان نظیر پری و زری و  فاطی باشد .

- صبح ها نون و پنیر و آب شنگولی بخورد , ظهر ها نیز و شب ها ایضآ !

- مقابل چشمان غیرتمند ما در مراسیم مختلف با دوست دخترهای نیناش ناشش برقصد .

- و به عنوان حسن ختام حسناتش آلوده به ایدزهم باشد !!!

این همه چرند براتون تایپوندم تا شما در یابید رها چه دختر معصوم و نجیب و پاک و خانوم و معصومه و عفیفه ای است ! به هیچ نامحرمی لبخند نمی زند , دست نمی دهد ! شماره هم نمی دهد !!!!!

 

ته نوشت

ما تا قبل از این که به دونشکده برویم نمی دانستیم که به "اورویشگاه " می گویند " سالن مراقبت زیبایی " . باز هم خدا را شاکریم که نعمت کسب دانش در خراب آبادی چون تهران را نصیب ما نمود تا با لغات و الفاظ جدید و بس نیکوی "پارسی " آشنا  شویم .

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Alia

شما حقیقتا رستگار می باشید! سرکار خانم رها! ولیکن آن پسر مایه داری که عنوان کرده در زندگی ماضی خود از GF هيچ بهره نبرده، صد در صد به گور بستگان نزديك خود لبخند زده! شك نكنيد!

فاطمه

رها بعضی از جاهای نوشتت عالین !! یعنی در کل خیلی خوب می نویسی !! دست خوش! میدونی نکته های جالبی رو می بینی و میگی! [دست]

پیپ

اون 48 ساعت و نون و پنیرو عرقه عالی بودن.

سعید t

[قهقهه] یه سوال فضولانه؟ بعد از ورود به دونشکده آرایشگاه میری یا قبلش میرفتی؟

رها

والا از اون جایی که ما آرایشگاه رفتن بعد از ورود به دونشکده رو از اقدامات over جواد به حساب می آوریم یه دو سه سالی قبل از رفتن به دونشکده مشتری سالن مراقبت زیبایی شده بودیم !

مهران

سلام رها جان از وبلاگت خوشم اومد، من نظرم اینه که اگه کسی همزمان با چند نفره Crazy باید به حسابش آورد. خودم که هیچوقت همزمان با چند نفر نبودم. تا چند وقت پیش با یکی از دانشجوهام دوست بودم یه روز چنان سوتی ظریفی داد که فهمیدم با کس دیگه اس. بعدشم هی اصرار کرد که بگو از کجا فهمیدی.

مهدی

دولت باید یه فکری بکنه تا عدالت اینجا هم برقرار بشه . منظورم اینه که یا اونایی که قبلا دوست نداشتن رو جدا کنه تا با هم ازدواج کنن یا اینکه خیال خودش رو راحت و برای همه دوست پیدا کنه تا بعد از ازدواج حق کسی خورده نشه . ممنون که به من هم اجازه صحبت دادید . [خجالت]

سعید t

پس خواجه نصیر میخونی؟!

سارا

نه بابا این گلهای پاک!!!هیچکدومشون اهل این حرفا نیستن.پشت سرشون حرف نزن!

سعید t

خودت بگو کجا میخونی دیگه!! خفه کردی ما رو!!