امتحانات ته می کشند!

یوهاها ... آخ جون ! هی جیگلی..جیگلی...جیگلی...جیگلی...یه نیگا به ما کن !."آیا این همان جیگلی است ؟!"...خب دمبمان خنک می شود...بندری شانه می لرزانیم,بابا کرم وار کمری می جنبانیم ...سرتا سر خانه را بالانس می زنیم که این امتحانات منحوس کله پا شدند بالاخره امروز!

البته ما جدآ نمی دانیم مشکلمان با امتحانات چه بود؟! ما که روزی که امتحانی داریم که حتی یک بار هم کتابش را نیم نگاهی نکرده ایم , در نهایت اعتماد به نفس بلند می شویم با دوستمان می رویم پارک وی اندرون سوپراستار می نشینیم و ناهار تناول می فرماییم در عین مبارکی....ما که از پنجاه تا سوال , سیزده تا را مطمئنیم که غلط پاسخ داده ایم ...ما که از سی و هشت تا سوال یکی در میون اگه میلمان کشید با شک و تردید یه جوابی می دهیم صرفآ به خاطر این که داده باشیم  "جواب را " ....ما که ده بیست سی چهل می کنیم و جواب می دهیم ... دیگر چه مشکلی با امتحونات می توانیم داشته باشیم ؟!

هشدار:

اساتید محترم حواسشون جمع باشه , به اندازه ی کافی با دیدن صورت سوالات هر چه فحش بلد بوده ایم نثار مرده و زنده ی اناث و ذکور خاندانشان نموده ایم , حواسشان باشد که اگه نمره دادنشون هم مثل سوال دادنشون باشه جد و آبادشان را مقابل چشمانشان می آوریم! گفته باشیم !

من نوشت :

این که بیش از اندازه  این امتحانات رو در نهایت بی قیدی دادم به خاطر مبارکی بیش از اندازه ام نبود . تو این چهارماه که یقینآ مزخرف ترین دوره ی زندگیم بوده به این باور رسیدم که اگه "همه " رو ندارم , ترجیح میدم حتی "هیچ "  رو هم نداشته باشم!

/ 8 نظر / 3 بازدید
ووهومن

هیچ چیز مهمیه ... اگه سبدت باید توش هیچ باشه که بتونی بری از اون چیزایی که می خوای پرش کنی

ووهومن

اون" اگه " رو حذف کن [لبخند]

زشت بانو

اینروزها همه ساسی مانکن گوش میکنن شما چطور ؟ [چشمک]

فاطمه

خوبی رها؟ البت انگار خیلی خوبی ! این جیگلی جیگلی که نوشتی چیه اونوقت ؟! صد در صد الان با این هشدهر همهی اساتید دمبشان ا گذاشتند روی کولشان و درفتند! برای این که نمرهثی کامل به شما عطا منند! شک نکنید! این من نوشتت ما را یاد فیلسوفانی بس بزرگ انداخت!

فاطمه

هشدارها همه ی نمره ی عطا کنند

فاطمه

[نیشخند][نیشخند] غالب جدید حم موبارک [نیشخند][نیشخند]

Alia

كلا اسم امتحان يك جورهايي انسان را معذب ميكند! البته يه كقدار كمي فقط! مقدار بيشترش بخاطر افتادن از واحد و پرداخت مجدد شهريه و پول بيزبان به حساب آقايان است (البته در مورد دانشگاه آزاد) كه اين يكي آدم را ميچلزاند يك جورايي. البته يا خود آدم را و يا پدر آدم را! تهدايدات خوب و موثري بود. اگر ميتوانستيد روي بدنه ي اتول هاي اساتيد چنين حركتي را بوسيله ي كليد انجام ميدادي بسيار بهتر نيز ميشد!

سارا

خوب به سلامتی.مبارک باشه[چشمک] قالب جدید هم مبارک.میبینم که از بنفش دل کندی!