پست دراز چونه !

والا ما رو که از وقتی به دونشکده نمیریم استثمار کردن ...در حال حاضر بعد از  شستن دو فروند فرش احساس نرم تنی می کنیم ناجور ! حس می کنیم که هیچ استخوانی در تن و بدنمان موجود نمی باشه ... مردشور ما را ببرند که احساس گردآفرید بودن نکنیم ! یکی نیست به ما بگوید آخه مصیبت ! عتیقه ! مرغ! تو که برای  یک  موال  تکانی ناقابل ،  سه ساعت خلق ا.. را  پشت در معطل می کنی  و بعدش احساس خستگی می کنی چنانی و بسانی که انگار هفت تا زائو را طی هفت دقیقه فارغ نموده ای  ، چه مرگت بوده که طی اقدامی داوطلبانه دو فروند فرش که حداقل از زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، یک قطره آب بر حسب تصادف رویشان نریخته را می شستی ؟!

چرندینات :

 این مشاوران  آدم شاسخین کن عقیده دارند که به هر چه فکر کنی همان می شود ! ما تصمیم گرفته ایم به جای هر چه ، به هر که فکر کنیم ! قرارست پیوسته رو مود مدیتیشن باشیم و به یک آقای سی و شش هفت ساله ترجیحآ بیوه ،  نحس اخلاق ، سوار بر پرادو ، کلید خانه ی دروس در دست ، کلید ویلای رامسر در جیب ! بیندیشیم ! باشد که همانی شود که ما می اندیشیم!

*** آهای ! آهای ! ....هل خودتی !!!

دونشکده ی طیب و طاهر ما : 

کی می گه دونشکاه جای کسب علم و دونشه ؟! هر کی گفته غلط خورده ! طبق اطلاعات رسیده از یک منبع موثق ، در پشت دونشکده ی ما خبرهاست ، اساسی ! قصد داریم بعد از عید یک سری آن حوالی ها بزنیم ! اولندش که زنده ی زنده است ! ثانیندش هم که مثل کانال های خنگ ماهواره حالگیری نمی کند که پسورد بخواهد!  تازه ، می خواهیم برویم به مدیریت سلف دونشکده بگوییم دیگر این قدر پول زبون بسته را خرج خرید لیمو نکند  ، یا  حداقل برود از یه مغازه ی دیگر که لیموی موثر تری دارد خرید نماید! یا ارواح خاک عمه اش به کل بی خیال این لیمو شود که هیچ اثری در دونشجویان شوریده  ندارد!

پیش عیدی نوشت :

اگه این آخرین پستم تو سال 87 بود ، پیشاپیش new year تون happy باشه ! در حین خوردن بادام  ، یاد ما کنید و اگر چنین نکنید از ته دلمان آزومندیم که بادومه تلخ از آب در بیاید و حالتان را  بگیرد !

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید t

1-خسته نباشی پهلوون... بیا ما هم 2 تا فرش داریم.بی زحمت یه دستی بهشون بکش. 2-عیدت مبارک.

پوم تاک سیس

دوست ندارم مثل همه از خدا بخوام که توی زندگی هیچ غمی نباشه، چرا که شادیها در کنار غمهاست که معنا پیدا میکنه و زیبا میشه. تنها از خدا میخوام قدرتِ درکِ حضورش رو توی لحظه های زندگی به همه ی مخلوقاتش عطا کنه، که اون وقته که هیچ مشکلی توان شکستن ما رو نداره. سال نو با دیدِ نو به زندگی و فرصتی دوباره برای بهتر زیستن بر شما و خانواده تان خجسته باد.

سوگند

لیمو؟...والا ما کافور را شنیده بودیم که در شوریدگی دونشجویان تاثیر دارد ولی لیمو را نه! new year شما هم happy باشه dear جان...

پرژین

-چه خوبه که تو خونه تکونی کمک می کنی من که تو عمرم از تینکارا نکردم چه حسی داره؟خسته نباشی -این مشاورا برن کشکشون رو بسابن (به نظرمن البته)

فرانك

اخ گفتی...امان از پشت دانشکده !!!اصولا از دو حالت خارج نیست حالت اول ادم های رماتیک حالت دوم ادم ها ی معتاد!!! سال نوت هم مبارک[لبخند]

مهسان

بابا فقط تیکه اخرش فاز منفی داشت![نیشخند] عید شمام مبارک![هورا]

سوگند

رها بانو..ما شما را لینک نمودیم چه ما را لینک نمایی چه ننمایی وبلاگت را دوست می داریم همی و می خواهیم همیشه در دسترس باشی.

مهدی

آسیب شناسی طنز یک شعر (نیناش ناش ) هدیه نوروزی نشتی های یک قلم به همه شاد دلان ایران

هستونک

به جان عزيز خودم نباشه به جان خودت! خدا شاهده كه كه من خودم يادمه روي اين مطلب يه كامنت گذاشته بودم بخصوص درمورد اون پشت دانشكاده و اسيستانت ها و اتاق اساتيد و عشق در لونه علم و اينا ... !!! حالا خصوصي بوده يا سانسور شده يا هرهرچي الرهاء اعلم ! شايدم سرعت زاقارت مي بوده و آلود نشده كه اونم بعيده چون پيله ميشديم به اين بلاگفا كه تا بچسباند اونجا و بباشد ! اصلا من سال نو رو بهت تبريك گفتم؟ توي كامنت پستاي قبلي چي؟ يا نه؟ خب كم كه نمياد آقاجون : بهار نورسيده مبارك خيرشو ببيني و حالش رو ببري و خوشش رو بگذروني ... بالاخره كسي پيدا شد ببردت شمال توي چمدونش؟ حالا نرفتي هم نرفتي همون جا بشين حالشو ببر نبردي هم نبردي ...خيالي نيس... سالبعد ! مي تونيم بلشيني به پيشواز سيزده بدر سبزه گره بزني و آرزوهاي كمري دارت رو تلقين و تدكار كني بلكه افاقه كرد ... اگر كرد از دم وبلاگ ما كه رد شدي چند تا بوق بلبلي خوشكل بزن حال كنيم [نیشخند] سال خوشي داشته باشي [گل]