جوراب سبز !

والا الان همه می فرمایند ناامید نشینا ! می فرمایند سکوت نکنینا ! می فرمایند اگه عقب بشینین دیگه کاری ازمون بر نمیادا. می فرمایند خرداد رو یادتون نره که مثل تیر 78 بشه ها .

خب   عزیزان ، مجاهدین ، مبارزین ، انقلابیون ، چشم ! چشم اراذل ! چشم خس و خاشاک ! ولی شما را به ارواح آستین تان بفرمایین چه غلطی کنیم ‍؟! هان ؟!  

اصلآ من که دارم می روم بپیوندم به مسعود رجوی و از اصحاب و نزدیکانش شوم  . شما بمانید و این پیشوای مودب و قانونمدار و جنتلمنتان . فقط یادتان نرود که هر جمعه ناخنتان را بگیرید و دستمال و لیوان و صابون فراموشتان نشود . با همدیگه هم دوست و مهربان باشید و دست هم در دماغتان نکنید .

بعدنش حداقل من این کامران ملعون را کشته ام و خیالم کمی راحت شده و شما هم چنان دارین با اخوت و مهربانی و سکوت اعتراض می کنید! ناز بشید الهی !

راستی ، بنده پنج شنبه دارم تشریفاتم رو می برم انقلاب خرید کتاب ! بعدشم میرم از ایستگاه آزادی سوار تاکسی میشم ! این مسیر و خیابون های اطراف را هم احتمالآ پیاده بروم چون می خواهم جوراب بخرم ! گفتم اگر بقیه هم قصد خرید جوراب دارند پنج شنبه بیایند ! اگر هم جای دیگری جوراب های بهتری می فروشد بی زحمت اطلاع دهید . بنده دقیقآ نمی دانم کجا جوراب های  خوب دارد و صرفآ بابت حدس و گمانست که دارم می روم آنورها پی جوراب ! چه کار کنم که هنوزم همانی هستم که با اخوت و مهربانی و پیاده روی اعتراض می کند ! ناز بشم الهی !

****

پ. ن ها :

بنده با تحریم پیامک ها کاملآ موافقم . اگه هم تو پست قبلی حرفی زدم ، به مثال کارگزاران گاورنمنت  اشتباه خورده ام . جدا از دلایل خس و خاشاکی برای تحریمش ، بنده هنوز زخم خورده ی سی هزارتومان از قبضم هستم که سری گذشته این پیامک ملعون به خود اختصاص داده بود!

/ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ديكتاتور كوچك

خوب به سلامتي. ما كه تهران نيستيم ولي به جاي ما هم جوراب بخريد. اين كامران هم گويي زن دارد تا هنوز بچه دار نشده و عواطف انساني موجب ندامت از قتلش نشده بي زحمت ترتيبش را بدهيد!

ديكتاتور كوچك

خوب به سلامتي. ما كه تهران نيستيم ولي به جاي ما هم جوراب بخريد. اين كامران هم گويي زن دارد تا هنوز بچه دار نشده و عواطف انساني موجب ندامت از قتلش نشده بي زحمت ترتيبش را بدهيد!

انار خانوم

من که تو این مدت اعتیادم رو از دست دادم خدا رو شکر!!!دیگه پیامک نمیدم چه خوب میشه همه با هم باشیم خوبی رها جان[گل] آپم وقت کردی یه سر بزن[تایید]

آرمین

سلام رها خانوم... منم با تحریم پیامک و خرید جوراب کاملا موافقم... به ویژه با قتل کامران جون...اگه در این زمینه کمکی خواستین خبر بدید.

خس و خاشاک بزرگ

[نیشخند]من و فامیلامونم همه جورابامون یهو دیشب تموم شد ! مجبوریم 18 ام بیایم تو خیابونا و اه اه یه وقت با این خس و خاشاک و اراذل قاطی می شیم ! از پیشگاه اون انتر ملعون عذر خواهی می کنیم !

مهشید

شاید جوراب سبز نداشته باشم ولی دلم همیشه سبز سبز هر کاری کنن دلامون رو که دیگه نمی تونن تسخیر کنن...[گل] مگه یه عده گدا که با سیب زمینی هم میشه خریدشون[اوغ]

سارا

کاش میگفتی چه ساعتی جوراب فروشی ها باز میکنن!

شوکول

فقط جوراب را خریدی سریعا همان جا روی سرت هم بکش!

مهشاد

منم پیامک تحریم کردم[هورا]

*pegi

رها جان مادر وبت فیتیله نشه زبونم لال بسکه روشهای خوف و خفن یاد مردم میدی!!!!! [سوال] (اون قبلیه اشتباهی شد[نیشخند][زبان]، پاکش کن پیلیز[چشمک])