رها هم آرشیو دارد !!!

از آن جایی که هر بار چیزی مد می شود کلهم اجمعین ملت  بر خود واجب می دانند که دنبالش بروند و بعو بعو !!! * و از آن جایی که الان از هر کسی می پرسی کارت ملی داری میگه نه ولی یه آرشیو هزارتایی فیلم هالیوودی  دارم و هم موتور سیکلتم تلاشه و از آن جایی که رها هم بس جوادست و خز و خیل ..!!!   :

ما نیز اراده کرده ایم که آرشیو داشته باشیم ! یعنی حقیقتندش بر خود واجب دانستیم که مهارت listening مان را تقویت کنیم . و از آن جایی که حال و حوصله ی دیدن فیلم های همیشه در " صحنه " ی هالیوودی - که بهتره بگیم - "حالی بودی !!!" رو نداریم و از آن جا که واجب می دانستیم ما نیز " آرشیو " داشته باشیم رفتیم پی کارتون ! در حال حاضر دو ماهی می باشد که پی "کارتون " جمع کنی افتاده ایم ! و مشتری یه مغوزه شده ایم که احتمال می دهیم در آینده ای نزدیک برج ساز شود! از بس کارتون هایی که واسه خودش سر جمع چهارصد تومان هم خرج بر نمی دارد به ما هزار و پانصد می فروشد!

به شما هم پیشنهاد می دهیم Arthur  را نگاهی بیندازید ! شخصیتی که ما مرده اش گشته ایم , منفی ترین شخصیت کارتون بنام M-evil  می باشد . زبان اصلیش را بخرید ببینید بعدش به ما حق می دهید که  شیفته اش شویم ! صدایش بس گوگولی است و اخلاق سگی و گند و نحسی دارد وما مرده اش می باشیم ! خیلی پست و بی شخصیت است راستش!

به تمامی عزیزان هم توصیه می کنیم که زین پس به جای دیدن انواع فیلم های " حالی بودی " و " زاری بودی " - یعنی همون بالیوودی - , کارتون  تماشا کنند . باشد که همین امر سبب بشود تا آشپز های محترم سلف دونشکده ها کمتر لیمو به غذاها اضافه کنند !!!

زر " به کسر ز " نوشت :

حالا که فکرش را می کنیم می بینیم حماقت کردیم که در آخرین لحظات از حذف ترم و مرخصی ترم آینده صرف نظر کرده ایم . اگر حسش باشد هفت خوان " خان ؟!!" حذف ترم کنون رو هم متیوپ می کنیم ! بلکه دریابید که ما چه روان مرخصی می باشیم!

غر نوشت :

هر چقدر خودمان را خفه کردیم و با جیغ و داد و در آخر گریه و ناله به این هم ورودیون و هم ورودیات نحس و مثبت گفتیم بابا جان ها ! حداقل ٢۶ شروع ترم باشد نه نوزدهم این  جماعت قبول نکردند و گفتند راس ساعت هشت صبح نوزدهم سر کلوس  حاضر خواهند بود ! ما هم  در دلمان هر چه فحش های بدبد در این ترم یکی یاد گرفته بودیم حواله ی شان کردیم ! حقیقتش سر قضیه ی ترم یک و حذف و این برنامه ها هم امکان ندارد مبارکی به خرج دهیم و خودمان تشریفات رو نبریم!

می دونی؟! به شدت احساس می کنم که جام توی اصطبله اما الان توی یه آغل گیر افتادم !!!!

* بعو بعو همان ترکیب صدای سگ و گوسفند می باشه !

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید t

وال-ای.عصر یخبندان.پاندای کنگفو کار یادت نره

دختر تنالديه

به شدت احساس می کنم که جام توی اصطبله اما الان توی یه آغل گیر افتادم !!!! واقعاناااااا[تعجب]

یکارمندانشجو

چرا این جوری شدی رها؟! بی خیال بابا مرخصی نگیر ! از من پیش کسوت که همه ی این راهارو رفتم بپرس! تمومش کن بره پی کارش! همه جا یه شکله و مشکلاتش تقریبن شبیه همه!

مدیکوس

این پستت همه ش غر غر بود .ولی خب با حال منم سازگار بود شدید.[ناراحت]

Alia

ما اين آرشيوتان را كرايه منديم. اگر ممكن است يك جايي آپلود كنيد كه ما دانلود كنيم! و البته آن ليمو هم قطعا و يقينا براي سم زدايي و ايجاد تناسب اندام در بدن داشنجويان عزيز است و هيچ ارزش عقيم سازي ديگري ندارد! اصولا اين قبيل دانشجويان غير پايه هميشه و در همه حال در دانشگاهها حضور پررنگ دارند! نمونه ش خود اينجانب كه هفته ي آخر اسفندماه با كمال نيشخند و به اتفاق 3-4 نفر ديگر كلاس زبان عمومي را تشكيل داديم و غيبتي بس زيبا و سوزاننده در پرونده دانشجويان پيچ غايب ثبت نموديم. [نیشخند] آيييي فاز داد! فقط هفته ي اول بعد از عيد كه استاد با انگشت معرفيمان كرد يك مقداري از بيم جان ترسيديم!

مرمر

ما نیز از داشتن اخلاق سگی و گند و نحسی خوشمان می آید و مرده اش می باشیم ! پس پیش به سوی تماشای کارتون مورد نظر [دست]

شوکول

سلام. با حال می نویسی.[نیشخند] ولی دیگه نه تا اون حد مه 1500 تومن زبون بسته رو بدم واسه کارتون و جعبه و اینا !!

شوکول

سلام. با حال می نویسی.[نیشخند] ولی دیگه نه تا اون حد مه 1500 تومن زبون بسته رو بدم واسه کارتون و جعبه و اینا !!