البته من نمی خواستم رو کنم ها، ولی جهت آنتی شب هفتی این وبلوگچه ی سه ساله عرض می کنم. الین توی درم هم اتاقی من بود. از این اینتر کانکتینگ روم ها داشتیم.  آماندا و جید اتاق بغلی بودن که خب سرویس بهداشتی مون یکی بود. شکر خدا مستراح کنار اتاق ما بود - پایین تخت من!- و حموم هم  کنار اتاق اونا .  بعدش خب حمومه نه رختکن داشت نه سربینه داشت هیچی. هیچی نداشت کلن. واسه همین تقریبن هیچ کی درست و حسابی لباس نمی پوشید از اونجا میومد بیرون. بله! 

حمومه یه دوش داشت که باید پوش می کردی وا میشد. ولی بعدش خودش بسته میشد. خب! بنده اعتراف می کنم که کلن با سه چهار نوع شیر آب بیشتر آشنا نیستم.  تو دور و اطراف نداشتیم خب! اینم سیستم این دوشه این بود که هر چی با فواصل زمانی کمتر پوش میکردی  هم شدت آب بیش تر میشد هم دیرتر جریان آب قطع میشد. خب من جهان سومی آن هم از نوع خز و خیل از کجا بدونستم؟ من فک میکردم با پوش هم آب قطع میشه. 

پام هشت هزار و پانصد عدد تاول زده بود که زخم بود و به گوشت رسیده بود و میسوخت و اینا. منم خب جهان سومی. هی هی پوش میکردم بلکه قطع شه با شدت نیاد تاول های منو پاره پوره تر از اونی که هست کنه ، هی بیشتر میشد و خلاصه همون لباس نصفه نیمه ای هم که برده بودم آویزون کرده بودم به در حموم کلن خیس شد و اینا. منم که دیدم زخم پام کلن با آب شستشو شد و دهن منو صاف کرد آویزون آماندا شدم که بهم بگه چه جوری می تونم این دوش رو خفه اش کنم.

خلاصه با رسوایی و آبروریزی اومدیم بیرون و هی اینور میرفتم اونور میرفتم می گفتم " ایتس وی یرد/ ایتس وی یرد×" و کلی خوش خوشانم بود که این وی یرد تنها کلمه ای هست که من می تونم درست و با اندکی لهجه تلفظ کنم و اینا.  بعدش با همون پوشش مبتذل  و به فرموده ی آقا ناقصی  که داشتم وایساده بودم  بالا سر الین داشتم براش شرح ماوقع در حمام رو با کلی اغراق و ایتس وی یرد تعریف می کردم و اونم هارهار می خندید و منم کلی  شادمان و ایزی گویینگ بازی و کول بودن و سنس آف هیومر و اعتماد به نفسم هم زمان زده بود بالا که....

بله!‌ سرم یه هوا اومد پایین دیدم رو به روم تو مانیتور لپ تاپ الین یه برادر خندان رو تمام رخ مشاهده می کنم. داشتم فک می کردم که نه!‌این کاملن دسکتاپه و اینا که الین بهم گفت آشنا شو این بی افم هست و اینا! 

پ.ن:

ای سگ به گور اسکایپ! من یاهو مسنجر ××تو عمرم دیدم خب! 

× : weird

××: تازه همونم این جا  کلی شاهد دارم که بی وبکم و اینا بوده! مسنجر اسلامی کار کردم به سرت قسم! 

/ 3 نظر / 7 بازدید
It دوستان

سلام وبلاگ مفیدی داری،بهت تبریک می گم... لطفا به وبلاگ من بیا و دیدگاهت رو نسبت خبرهای دنیای It ، برای ما بیان کن... ممنون[گل]

نيمه جدي

غيرتي شده ايم به اشد وضع!حضور الكترونيكي اين مردك اجنبي ما را بر آشفته است خاله جان![چشمک]

سارا

به به.پس چتر شدی وسط زندگی دوتا کفتر عاشق.هان؟خجالت نکشیدی؟حالا پسره هوائی میشه چی میخوای جواب اون دختر معصوم رو بدی؟؟:))