اعتراف خود ضایع کن نوشت !

از آن جایی که ما همه ی اموراتمان شتری است  ، بر خلاف مواقع ماوراء حساس که اعتماد به نفسمان به زیر گل فرو می رود ، با اعتماد به نفس وحشتناکی یقین داریم که یک راست می رویم بهشت . معطل برزخ و تشریفات پل صراط هم نمی شویم . یعنی از حالا گیرین / گرین کارتمان مهیاست ! بیخودی که عفیفه نشده ایم ! به محض آن که در فرخنده روزی مبارک ، برای همیشه از دست این دم و بازدم های منحوس اجباری راحت شویم  ؛ روانه ی بهشت خواهیم شد و بست می کپیم در خانه ای از خشت های طلا . به همین سبب پیشاپیش به خدا جونمان سفارش کرده ایم که به جای غلمان های جذاب بادی بیلدینگ رفته ، یک دریای همیشه طوفانی مشت آن طرف ها برایمان در نظر بگیرند . ساحلش هم اختصاصی باشد که وقتی می رویم دمی آنورها بیاساییم یکهو چشممان به این   monster های لخت عور ، کمثل دریای خزر خودمان نیفتد که با پوششی مادرزاد آن ور ها رژه بروند و عین خیالشان نباشد که ما آمده ایم  دریا را بنگریم نه هیاکل لق و لاغر ایشان را !

این همه سر هم کردیم تا بگوییم همه چیز برای دادن کارنامه به دست راست ما مهیاست الا یک مورد ! همانا که ما به قول یک یاروئی بس به "مالکیت معنوی "  معتقد باشیم . بدین جهت و از آن جا که حس کرده ایم برخی از امورات وبلوگی مان تقلیداتی شده  و از اینور و اونور اقتباسیده ایم  ، آمدیم به تک تکش اعتراف نموده  تا همین بٌزه ی یک اپسیلونی آن هم در دنیای مجازی موجب گور به گور شدن ما به اعماق جهنم و تخمه شکستن وردست حمالة الحطب  نگردد !

اول اینو بخون نوشت :

اینایی که بهشون اشاره می کنم ، هیچ کدوم خیلی  خاص نیستند . توی خیلی از وبلاگ ها هم هستن . از این جهت اسم این وبلاگ ها رو آوردم  چون " من " ، به تقلید/پیروی از این وبلاگ ها  از مواردی که در پایین ذکر شده استفاده کردم –

-          هر جا " اینا " دیدید ، همانا سرقت نموده ایم از قلم خاله جانمان . تازه از " کلنن " گفتنش هم خوشمان می آید و اگر در پست های بعدی دیدید یقین بدانید که مسروقه از قلم یکارمندانشجو می باشد !

-          اسامی کاتبات و کاتبون موجود در لینک دونی ، کش رفته از وبلوگ زوجه ی حضرت کرگدن ، مریم ترین می باشد . چاکرش هم هستیم ..هوارتا !

-          این   * هایی که می بینید ، یادمان هست که در کلمات و ترکیبات تازه ی کتاب دوم دبستان هم موجود بود ولی ما از روی وبلوگ اسبق دیکتاتور کوچک دیده بودیم . البته در وبلوگ فعلی اش هم دارد . شما هم می توانید بردارید !

- اسم این پست هم برگرفته از نام وبلاگی است . اصلآ اسم همان وبلاگ را بریده ایم و در کمال پررویی چسبانده ایم ! کسی اعتراضی دارد ؟!!

ما بقی اش هم یادمان نمی آید تا بیش تر آبروی خودمان و کتابتمان را ببریم ! اگر شما متوجه شده اید بیایید و در کامنتدونی باقی مانده ی آبروی کاتبه را ببرید ! باشد که رویش کم شود ! زحمت شما !!!

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افشین سلحشور

خداوند شما را بیامرزد! ولی همچنان زنده و سرحال حفظ نماید!

گوهر

داداش .....ببخشید.... ابجی ما با بی ابرویی و سرقت و تقلید و هر عمل زشت و نا روایی که ما میدو نیم نمیدونیم ات حال میکنیم در حد .............. نیدونم در حد چی[ماچ][گل][خداحافظ]

ديكتاتور كوچك

به به! من از قديم الايام يكي موقع خوندن خطبه عقد (كه مادر دختر پارچ پارچ اشك ميريزه) يكي هم موقع اعتراف كردن آدم (كه بغض راه گلوشونو ميگيره) اشكم درميومد! البته يكيشم وقتي بود كه بابام پس گردني ميزد و يكيشم ...! به خيلي زياد گريم ميگيره ها! ولي در مجموع همين كارا رو ميكني كه خدا هم تحت تاثير قرار ميگيره نامه تو از حالا برات Mail ميكنه! خدا شما عفيفه ي بليغه رو به احسن نحو براي جامعه ي بلوگستان حفظ نمايد(آمين)! اون دنيا دست منم بگيري حلالت ميكنم!

سوگند

بی شک خداوند تو را در بهشت برین با پاکانی چون سوگند محشور خواهد کرد![نیشخند] . . راستی دل انگیزناکم ما در کامنتدانی را باز نمودیم .

مرمر

سلام رها جون خوبی؟ عزیزم اگه دوست داشتی بازم منو بخونی اینجا هستم [گل]

مرمر

دور از جون عزیزم این حرفها چیه!!! هستیم در خدمتتون. اصولاَ من هر از گاهی غیبم میزند. راستش خودم هم نمی دونم [نیشخند]