صد

*  عشق یک طرفه مثل راه بی انتهایی است که بالاخره از "به هیچ رسیدنش" خسته میشوی و ترجیح میدهی بی خیال بقیه جاده شوی. می خواهی برگردی سر خانه ی اول. بهتر از "بیشتر" معطل شدن است، که.

سوسک شود هر که رزومه ی  emotional  من ابر عفیفه را پر از عشق های یک طرفه ی به مقصد نرسیده ی در عاقبت به سوزیدن دمب ختم شده ، ؛آن هم به ممدرضا گلزار و کاریکاتوریست روزنامه کیهان و دبیر مجله خبری شبکه یک بپندارد! 

بی جهت نوشت:

*از دلایلی که باعث میشود به آینده ام خیلی امیدوار باشم حماقت بی اندازه ای است که در چهره ام موج میزند. " و در تصمیماتم...هم!"

به در میگم نوشت:

خیلی خز است که آدم را با بیت المال بفرستن بلادکفر جهت امری ، حالا  جهت let's sayخبرنگاری، اونموقع طرف هر روز بنشیند به جای نگاریدن اخبار و گزارش های آبدوغ خیاری که اتفاقآ تبحر هم دارد توش ؛ اسم خودش را سرچ کند! نارسیسیست هم نارسیسیست های قدیم!

------------

  میخواستیم برای پست صدممان برای یک بار هم که شده "حرفی" برای زدن داشته باشیم. اما بدتر هر چه زمان گذشت مخمان بیش تر نم کشید و بی خیال "حرفی" برای زدن شدیم و گفتیم یک "چیپ نویسی چرند" دیگری آپ کنیم. باشد که رستگار شویم!

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ژو-با

آمین یا رب العالمین!

سیروس

انگلیسی ها می گن: loving some who doenst feel the same about you is like trying to reach for a sky,its right there in front of you,but its millions of miles away

سارا

آی گل گفتیا!!!

سایه

سلام وبلاگ جالبی داری! لینکت کردم

گوهر

شما هر کاری دوست داری تو زندگیت بکن ... ما قول میدیم تو ذهنمون همون حوری بهشتی صفری باقی بمونی[شوخی]

تي ها

آی گفتی و اینا!!! نکنه این کنایه به من بود؟!!!!!!! نفهمیدم!! چ"ش"مم رو"ش"ن

بهزاد

معلومه اهل حساب کتابی! من نمیدونم تا حالا چند تا پست نوشتم حیف که دوست ندارم سوسک بشم وگرنه تراوشات مغزیمو رو میکردم!:))) حماقت، تو این دوره زمونه بسیار چیز خوبیه. شما همچنان امیدوار باش

هانیتا

صد... صدتا= یه غاز!... _______________ خواهشا راهنمایی بفرمائید همیشه صدمین پست به حرفای صدتا یه غاز می انجامه؟!

ژو-با

دیدی گفتم! حالا چرا اپ نمیکنی؟

سیروس

دارین خونه تکونی عید می کنین؟اینجا رو نمی خواهین آپ کنین؟ می لینکیدیم شما را