تقلب به شیوه ی پت و مت !

خدا ما را مرگ بدهد ! فردا امتحان داریم! تخصصی است ! چهار واحدی است ! الان ایرلاین دارد خر می زند ! برادر بزیان دارد دنبال دمب استاد می دود تا استایل سوالات را دریابد و خودش را شیرین کند ایضآ ! جوجه خروس دارد خلاصه نویسی می کند! آن وقت ما...عین بز آمده ایم تو این خراب آباد مجازی داریم تخمه می شکنیم و وبلوگمان را آپ می کنیم!

البته دیروز هم امتحان داشتیم . امیدست کمتر از سیزده نشویم ! اگر بشویم خودمان رسمآ حال ممدحسین را سر جایش می آوریم ! وایمیسیم زنش که آبستن شد مثل شب بیست و نهم از پشت بام خانه ی شان آویزان می شویم و یه جوراب می کشیم رو کله ی مان که خانومش بترسد و فرزندش سقط شود! بله ! ما هم بلدیم!

تقلب به شیوه ی over اسگل!

دیروز...امتحان ممدحسین

سوال اینه که کدوم "کشور" یا "سازمان" از فلان امری قراره سود ببره ؟

 ما کلی به خیال خودمان به شیوه ی -فرا باحالی - داریم با دوستمان از طریق حرکات چشم و ابرو و دماغ و دهن و ایضآ کمر ارتباط برقرار می کنیم و خلاصه جواب را که داد ما هم نوشتیم و شادمان برگه را به ممدحسین دادیم و اومدیم که یهو یادمان آمد جواب رسانده شده " کالیفرنیا" بود و کالیفرنیا هم نه کشورست نه سازمان!....نمره ی از دست داده شده به جهنم ! برود روی ما بقی جواب ها که سفید بود , اما این دیگر نهایت over اسگلی است که کسی نداند کالیفرنیا نه کشورست نه سازمان!

یادش بخیر که دوم دبیرستان که بودیم در امتحان ترم یک , جنگل آمازون را در قاره ی آفریقا علامت زده بودیم!!!

ته نوشت :

خداوند ما را عفو کناد !دیروز تو این هیر و ویر وسط امتحان در حد ... به یکی از جماعت مذکر هم ورودی که fall in love شده بود خندیدیم ! ما که  می دانیم آخرش هم با حماله الحطب در جهنم محشور می شویم!!!

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
motion

از قدیم گفتن اطلاعاتی که ار طریق تقلب بدست می اید . نیاز به پردازش دارد!! [عینک]

Alia

براي ما مهم لفظ فحش بود! مخاطبش چندان توفيري نمي كرد. خداوند شما را از پارتنر تقلب بد و آتش داغ و جيز جهنم بدور دارد. آمين!

سعید t

1-میخندی؟! امیدوارم خدا چنان حالی ازت بگیره... 2-حالا امتحان چطور بود؟

فاطمه

فکر کنم افتادی اون درس رو! کجایی پس تو؟

سارا

من که توی تقلب اصلا خود پتم.شایدم مت! خودم که اصلا بلد نیستم.دوتا بدبختی رو هم که ببینم تقلب میکنن انقدر خندم میگیره که اصلا خودشون پشیمون میشن.از طریق همین خنده های من تاحالا خیلیا موقع تقلب لو رفتن.مراقب باش جلو من تقلب نکنی[قهقهه]

سیمین جون

[قهقهه][قهقهه][قهقهه] از دست تو جوجه[قلب]

فاطمه

نه رهاجون ما امتحانمون تموم شده ولی یک دوسه مچل دیگر پیشامد نموده که البت ربطی به آپ کردن ندارند!![نیشخند]

صنم

مخلصتان هستیم تا اخر خط

فرید

http://hrairan.org/index.php?option=com_content&view=article&id=398:1425&catid=84:502&Itemid=219