سفرنومه

سلام علیکم . سفرم به خیر ! در " شتر نامه " آمده است که اصولآ تا شتر ها فرتوت و چروکیده و دون دون و بیمار نشوند مسافرت برو نیستند . و این گونه بود که ما اراده کردیم آبله بگیریم تا پنج روزی را حوالی دریا جانمان مجاور شویم . خلاصه که با ماسک و کلاه و هر چی دم دستمان بود عدل شبیه اون آشوبگرهایی شده بودیم که میان برای مردم مزاحمت ایجاد میکنن و مردم توسط برنامه ی محبوب رسانه ی میلی شان ، بیست و سی، خواستار برخورد شدید با آن ها می شوند . هوا هم بسی توپ بود . یعنی برای ما که از دهستان کرج سفلی می رفتیم که توپ بود. خلاصت که به غیر از مصیبت عظمی " همسفری با کروکودیل های شماره یک و دو "* ، تقریبآ بقیه ی امورات نرمال بود جایتان خالی .

*کروکودیل یک و دو ، شوهر خواهر اولی و دومی هستن . که به صورت متقابل چشم دیدن همدیگر را نداشته و هر جا هم را ببینیم در حال رو کم کنی می باشیم .

() هر کی یه موجود خز و خیل ، دون دون ، با ماسک سبز مشاهده نموده شک نکند که خودم بودم !

() می شود برای من روشن کنید که علت علاقه ی شدید آقایون به شنا در اطراف محدوده ی طرح خواهران چیه ؟!

() می شود یک کدامتان یک ویلای ساحلی به عنوان یادگاری به من بدهید ؟ قول می دهیم مراقبش باشیم !

() کامی مان یکی دو روز قبل از سفرمان ، رفته تو کما . از اون جایی که من حال و حوصله ی خجسته رو ندارم ، ولش کردم تا خدابیامرز بشه . در نتیجه فعلآ از طریق نت دونی می توانیم به مجازی کده ها سرک بکشیم .

() چهاردهم امتحانات منحوس شروع می شوند . ما هم باید دیگر کم کم دست از شادانی و خجستگی بشوئیم و سر خویش گیریم و بریم پی کسب علم و دانش .

() شنیدستیم که امکانش هست برای یک ترم دونشگاهمان را به بهانه ی شیوع آنفولانزای خوکی آویزان نمایند که ما به سرمان نزند و خس و خاشاک بازی در بیاوریم . شگفتا که این وسط فقط ویروس آنفولانزا دونشجویان این دونشگاه را خفت می کند !

 

/ 22 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گوهر

سلام رها جون یه سوالی داشتم شما که تو کرج زندگی میکنی کرج رو که خوب میشناسی دیگه نه؟؟؟[خرخون] میشه بگی شهرک منظریه کجای کرج و چه جور جاییه؟؟؟ [سوال] میشه لطفا راهنمایی ام کنی ممنون [ماچ] منتظرم ها باشه[خجالت] مرسی

گوهر

مرسی رها جون که جواب دادی[ماچ] منظورم اینکه شبیه شهرک غرب یا جوادیه ؟؟؟؟ خیلی کنجکاو شدم بدونم[عینک]

*pegi

خانم شما به بازی دعوت شدید

سارا

دون دون آشوبگر[نیشخند]

سیندخت

من خیلی وقته نیومدم. شرمنه به اینترنت کم سرعت خونه. قطع بودن اینتذنت سر کار و دل گرفتگی نویسنده. آخی آبله گرفتی. خوبی الان رها جون. تو نری دریا شنا من تعصب دارمااااااااااا مراقب خودت باش عزیزم. رمز پست آخرمو خصوصی میزارم

بهزاد

خب معلومه! برای اینکه اگه یه وقت هواپیمایی تو دریا سقوط کرد زود بریم و خانوما رو نجات بدیم!!! اگه با همون ماسک سبزت بیای صداوسیما و از رو چیزایی که برات نوشتن بدون تپق بخونی! شاید یه ویلای خوشگل بهت جایزه دادن:)))

شوکول

خوشی بدجور زده زیر دلت مثل اینکه!!

گوهر

این((گوهر )) که ادرس از شما میپرسه من نیستم . خودشه[تعجب][سوال][خداحافظ][گل]

کلک شید

تو هنوز صفری؟ هنوز ندید؟ و هنوز بدید؟

تارا مهاجر

چه وبلاگ جالب و باحالی داری موفق باشی[گل] +کمپوت