ستاره ای که نماند ....

·         بچه تر از حالا که بودم ، شبا می رفتم حیاط و دنبال ستاره ام می گشتم . طول می کشید تا بالاخره مطمئن بشم چشمک های یک کدوم از ستاره ها فقط برای منه . اما هیچ وقت نشد تموم شب این احساس مالکیت رو داشته باشم . همیشه یه ابری پیدا میشد که روی ستاره ی من رو بپوشونه . وقتی ابره می رفت ، دیگه یا ستاره ی من ناپدید شده بود و چشمک نمی زد  یا اگه هم بود من دیگه نمی خواستمش .

·         به ستاره هایتان دلخوش نشوید.... همیشه ابری هست که رویشان را بپوشاند !

·         این روز ها خیلی دوست دارم یک ستاره داشته باشم ، هر چند کوچک ، هر چند کم نور...اما می خوام داشته باشمش .... واسه تموم شب !

·         آقا مردم از این همه کنایه و استعاره و نماد . یکی بیاید مرا از این جوگیری بیرون بکشد ! ولی رحیم مشائی است کسی که مرا fall in loveبپندارد . نجف زاده است کسی که فکر کند رها تو این هاگیر واگیر راه به راه قلب شکسته و تیر می کشد و سه تا قطره خون ! رجبی است آن که مرا جوگیر بپندارد ! حالا که اتمام حجت کردم ، مجازید که هر فکری خواستید ، بکنید !

·        بابا جان ها ! منظورم از ستاره ، "امید " هست . اصولآ هم که می گویند آدم یا با امید زنده است یا به امید ! حالا هر کدام شد ایرادی ندارد !!! ولی جدا از شوخی تو زندگی هر کدوم از ما این "ستاره " ممکنه معنی خاص خودشو داشته باشه . الان تو این مرحله از زندگی من این ستاره بیانگر "امید " هستش . ببین جان ها ! همون امید نه اون امید که پرادو  دارد یا سوناتا !!!

/ 38 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

من باهات همچنان قهرما!نمی خوای بیای آشتی کنیم؟؟

سیندخت

رها جون من دانلود و اينا بلت نيستم از وبلاك ويولت اين أدرس رو قرار داده ايم در كدهاي اختصاصي وبلاك http://violet.persiangig.com/audio/shahr.mp3

سیندخت

اينجورياس كه برامون مي خونه[نیشخند]

مهسان

تو چته؟

سیندخت

یعنی خوبی رها جون؟ کجایی؟

شوکول

13 روز!!!

دیکتاتور کوچک

البته اجازه ی ما هم دست شماست ولیکن دیگر داریم فکر می کنید که از اجازتان دارید سواستفاده می نمایید! نکنه یواشکی سفر خارجه تشریف برده اید!

گوهر

سلام عزیزجان کجایی؟ محض رضای خدا یه سر به میل باکست بزن ثواب داره ولله

سیندخت

رها یعنی امیدی بهت نیست؟؟؟؟؟؟؟ افسردگی ماژور گرفتی!!!!!!!!!!!!!!! بیا شهر ما چند روز بمون که روحیه ت یهتره بشه[ناراحت]

آبی

شیرین تر از عسل لب ساقی کربلاست... سر بزنید...