وقتی ذاتآ امل باشی !

ما نمی دانیم چرا این قدر کج و کوله و نامرتب و چروک و خاکی  و خز و خیل و جواد می باشیم . نیستیم ؟! هستیم ! به جان ایرلاین که همین امروز به گوشمان رسیده که دل داده گشته ...به جان  همین جوجه خروس که گویا دخترخانومای پر عزت نفس دونشکده براش پیغام " جیگیلی تو مال منی  راه بیا با ما یه کمی ! " می فرستند...به جان همین...اه ! هستیم دیگر ! زیرا که :

- هر موقع می رویم بوفه به جای ایستک و  نسکافه و هات چاکلیت " چاکلت " - بستگی دارد بریتیش باشی یا امریکن - ! , چای قند پهلو می گیریم. بعدش هم وایمیسیم کنار همون جماعت نسکافه خور , هورتش می کشیم !

- در دورانی که باید به فلان خواننده ی اجنبی گوش بدهی تا باحال باشی ما هم چنان با داود بهبودی و عباس قادری حال نموده و تازه داریم جنیفر لوپز و جرج میشل رو کشف می کنیم !

- هنوز نمی دانیم ناخن هایمان باید هلالی باشد یا چهارگوش یا مثلثی 

- پیوسته فراموش می کنیم که باید در موال دونشکده آرایش کنیم

- هنوز وقتی گوشی مان زنگ می خورد به جای " سلام عزیزم ! " یا " هیچ معلومه کجایی شیطون ؟! " می گوییم :الوووووووووووووووووووو !

در همین اوضاع خزی است که....

نمی دونم این wallpaper  گوشی های دست جماعت را دیده اید یا نه ! والا ما که تو هلدونی و دونشکده به محض این که نگاهمان می افتد , سرمان را به زیر انداخته و سرخ می شویم ... یا خدا ! یعنی اگه روزی ۵ تا  wallpaper  گوشی ها رو ببینید , بعد سه روز  می توانید مطمئن باشید که بدون شرکت در کلاس , فلان درس عمومی یک واحدی رو  می توانید بیست بگیرید !

یه روز نگاهمان به گوشی یکی از دوستان نیناش ناشمان خورد . دیدیم این بار فقط یه نفر است ! یعنی عکسه دو نفره نیست ! ما هم که خز ! آمدیم بپرسیم عکس خواهرت رو گذاشتی رو صفحه ؟!

که برگشت بهمان گفت تو هم آنجلینا جولی را دوست داری ؟! من برایش می میرم! بازم ازش عکس دارم ...وایسا بهت نشون میدم....

در این حالت رها اندرون دلش در حال شکرگزاری است که همچین گافی نداده !

در اخبارست :

اصغر قاتل تشریف برده " سین " , "سین " بخواند . امیدست وی را در " صاد" ببینیم ! از حالا آرزومند لحظاتی خوش برای دانشجویان " سین " هستیم! حیف شد که همچین سوژه ای از دستمان پرید !

***

یه حس بد بی تربیت بدجنس اما رئال این روز ها به جانمان افتاده که وبمان هجو / هزل است و همچینی حالمان گرفته است !‌

 

 

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ترانه

این حس بد و بی تربیت را از خودت دور کن بانو. تو خیلیم قشنگ می نویسی و اینا. این حس از طرف اجانب به تو منتقل شده. ببین من چه باکلاسم اصلا نمیگم آپم و بیا وبلاگمو بخون و جون مامانت نظر بده و از این حرفا.[نیشخند] ولی جدی کلی با مطالب وبلاگت حال میکنم. میام می خونم اما نظر نفرموده بودم. ببخشی دم به ساعت ادبیات نوشتاریم تغییر می کنه[زبان] من مطالب طنزو دوست میدارم با اینکه طنزنویس نیستم اما طنزنویسان را دوست دارم[زبان] زبان درازی نکن دختر [نیشخند] خوش باشی و موفق رهای سال صفری ترم دومی[لبخند]

ترانه

در راستای مطلب قبلیت. خوش به حال قدیمیا منم والنتاینتم [قلب][گل] گل رز قرمز بود و یه قلب گنده.

ترانه

یعنی من نمیتونم یادداشت خصوصیتو بخونم خیلی نامردی رها صفری [عصبانی][چشمک] حالا چرا میزنی توی چشمم. خب رهای بیست بیست

یکارمندانشجو

سلام بر خواهر زاده ی دردانه امان! کی گفته وبت هزل و هجوه ؟ هان؟!

ترانه

یادم اومد، من اون یادداشت خصوصی رو در مورد دمب سوزی استقلالی ها و قرمزته خونده بودم [چشمک] پس چرا بی خودی اعتراض می کنی ترانه عجول [نیشخند]

سعید t

1-من این امل رو فکر کردم آمله! 2-من موندم منظورشون از این عکسها چیه. 3-آره.وبت هجو و هزل است.

برگ بید

درود بر شما که امل نیستید وب شما رو از کامنتی که برای سعید تی گذاشته بودید پیدا کردم سر فرصت نوشته هاتونو می خونم. فقط یه سوال ایستگاه طرشت منظورتون اینه که دانشجوی شریف هستین؟

رها

نخیر . دونشجوی شریف نیستم !

سارا

با عرض پوزش و شرمندگی من خودم سال دوم دانشگاه بودم که با شخص شخیص "آنجلینا جولی" آشنا شدم. اینو گفتم که به خودت مطمئن بشی و حسابی اعتماد به نفس پیدا کنی[چشمک]