رزومه ی دوران شوریدگی

یقینآ مشاهده فرموده اید یک سری جماعت ذکور دم بخت داد سخن می دهند که حتمآ همسرانشان باید "معصوم " باشند . بعدش را هم دیده اید؟! یعنی همسران معصومشان رزومه ای دارند از دوران مجردی شان ، مثنوی هفتاد من ! چنان پتانسیل معصومیتشان قوی است که اگر ولشان کنی ، کم کمش جنیفر لوپز می شوند ! ما مجددآ برایمان یک نکته ای مبهم است . اگر "معصوم " از ریشه ی " عصمت " است پس چرا این همسران معصومه این قدر نیناش ناش از آب در می آیند ؟! باز هم خدا را شاکریم که عفیفه از ریشه ی "عفت " است و ما معصومه نشده ایم !

البته ذکور محترم هم خوش به حالشان نشود ها ! چون آن ها به کل معلوم الحال هستند و رزومه ی پیش از ازدواجشان یک سور به مثنوی زده ، ترجیح دادیم اصلآ حرفی در این باب نزنیم . وگرنه نیک می دانیم و خودشان هم نیک تر می دانند که کافی است بروند شمال و ویلا و اصولآ هم که در ویلا ژیلاست و مابعدها ! همان یک سفرشان با کل رزومه ی دوران مجردی نازگل بانوهای معصومه برابری می کند ! چه بسا برتر هم باشد !

 ما را نزنید نوشت :

"یک سری " را ، صرفآ بلد نموده ایم تا بگوییم این قانون برای همه صدق نمی کند ! چه کنیم که ما همه اش هراسانیم که بیایید ما را  خفت کنید که چرا حرف مفت زدی !

 پیام پست نوشت :

ذکور مجرد گرامی زحمت بکشند از خوردن هر گونه از این مدل  غلطای  اضافی در پیش از ازدواج خودداری نمایند !

اندرز نوشت :

    به ستاره هایتان دلخوش نشوید.... همیشه ابری هست که رویشان را بپوشاند !

/ 26 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یکارمندانشجو

خاله جان ما که عفیفگی شما را گارانتی می نماییم! ما که هنوز دلخوش این ستاره هاییم حتی پشت ابر یهایشان! چاره ای نیست نازنین!

مریم ترین

سلام رها جان...مثل همیشه لذت بردم...چقدر من نبودم و تو آپ کردی...کلا از ...نوشتهات خیلی خیلی خوشم میاد...سبک نوشتنت یه جورایی روحمو تلطیف می کنه...امیدوارم هوا خیلی ابری نمونه برامون...[گل]

پسر شاهزاده

چه شده است قربان...؟؟؟ به این موارد روی آورده اید!!!

طنز اسپرسو

جماعت ذکور اصولا اول حرف می زنن بعد فکر می کنن و بعد در موردش چند تا کتاب نا مربوط می خونن و بعد هم چون طبیعتا عقل استنتاج ندارند میگن همونی که از اول می گفتم . پس... زیاد نباید انتظار داشت که حرفاشون روی حساب و کتاب باشه

سارا

از هم اکنون خدا عاقبت مارا با این جماعت به خیر کند!

سیندخت

یعنی داری درس می خونی خانوم پرفسور[چشمک]

شوکول

خوبی رها جان؟ نمی نویسی ! درسا سنگین شدن؟!