روننده ی هلدونی !

دو چهارشنبه ی گذشته اندرون هلدونی کاملآ راحت لمیده بودیم . از قضا , روننده ی هلدونی بسی مودب بود . یعنی به جای آن که برسد سر هر ایستگاهی قبل از این که بگوید کدام جهنم دره ای توقف کرده مقادیری خمیازه و اهن و اوهون تحویلمون بده یا گلوش رو اول یه سیفون  حسابی بکشه, هی مسافران عزیز و محترم بارمون می کرد و ما ها هم که بی جنبه ! ثانیه شماری می کردیم که هی به ایستگاه ها برسد و ما صدایش را بگوشیم !

وقتی رسیدیم ایستگاه   کرج طرف برگشت گفت : مسافرین عزیز و گرامی , ضمن آرزوی شبی خوش برای شما...ایستگاه کرج !

خدا ما و چند عدد دخمل دیگر را ببخشد. به محض این که طرف اینو گفت ما زرتی زدیم زیر خنده و گفتیم احتمالآ  این فکر نموده که به جای هلدونی چینی , دارد توپولف روسی هدایت می کند و ...

بعدش ما خیلی شرمنده شدیم ! فهمیدیم ظرفیت نداریم بهمان احترام بگذارند. فهمیدیم حقمان همان است که برایمان گلویشان را سیفون بکشند . فهمیدیم که نادم گشته ایم . در نتیجه الان به صورت اورژانسی به دنبال شماره موبایل طرف همی می باشیم که با ایشان به صورت مستقیم تماس گرفته و طلب بخشش کنیم ! بقیه اش هم به خودمان مربوط است!

* می گوییم بعضی از این روننده های هلدونی , به چشم برادری - نه بی افی -! , اگر هم ورودی ما بودند بد نمیشدا !!!نیشخند

فرداش نوشت :

به ما که هیچ ربطی ندارد ! یعنی نهایت خزی است که سال اولی باشی بیفتی دنبال این جور کارها ! اصلآ ما هم جزء آن هایی هستیم که تا زیر شلواری اوباما رو هم ستایش می کنن و قرار نیست رای بدن و شعارشون "یا رجوی یا هیچ کس "و "ولیعهد , ولیعهد , حمایتت می کنیم " هست ! اما رسمآ حالشو بردیم که خاتمی اومد! از همین تریبون هم سوزیدگی دمب رقبایش را خواستاریم!!!

 

/ 10 نظر / 4 بازدید
Alia

و البته اگر از خدمتكاران هواپيما در اين خطوط استفاده شود چه بسا كه بشود به چشم هاي ديگري نيز به ايشان نگاه كرد!

یکارمندانشجو

رهاجان این قالب جدیده هایپرت کرده ها! وهمین طور سیاسی کار! به عنوان یک خاله ی وظیفه شناس بهت گوشزد می کنم که دیگه با هیتلر و اینا نپر! [چشمک] یه سنگ بزار تو جیبت صدا از سنگ دراومد تو هم حرف بزن! درضمن چشا و گوشارم درویش کن به سخت ترین شکل ممکن! بگو چشم چاکرم!

رها

ما در بست مخلصیم...خاله جان! این پست رو هم به کل تکذیب می کنم! با تهدید و ارعاب بوده باور کن!

motion

عنوان پست ایهام داره!!؟ منظورتون هل بوده یا hell ???[شیطان][لبخند]

سعید t

یعنی هم ورودیهات اینقدر ضایعند که به راننده ی هلدونی راضی شدی؟

مدیکوس

شما هم هی از تعطیلات بنویس تا دمب ما بسوزه! کسی هم که دمبش سوخته دیگه حال آژ کردن واسش نمی مونه!!!

فاطمه

اومدم ببینم شاید پست جدید گذاشته باشه این خواهر زاده ی بیش فعال شده امان![رویا]