هم دونشکده بینی و همدونشکده بینی ...

روزه باشی ، تابستان هم باشد ،امتحان ترم هم داشته باشی . آیا شتر بدشانس تر از این هم یافت می شود ؟!

 دونشکده بینی :

به ما چه اما دونشکده ی ما که تا کنون هتل بود و از این موجودات ذره بینی حراست توش یافت نمیشدند یه بخش رو اختصاص داده به حراست خونه . انتظار می رود یکی از عمه زاده ها یا خاله زاده های بانو رجبی هم تشریف بیارن جهت نظارت . البته از آن جایی که در دونشکده  خز و خیل تر از من یافت نمی شود مایه ی نگرانی مان نیست !

در دونشکده عزیزان بلوز روی شلواری مشاهده می شوند به شدت متشبه به آنتن ! از آن جایی که تعداد بسیجیون دونشکده ی ما به هفت نفر هم جمعآ نمی رسید این عزیزان به شدت تو چشم می باشیده اند .

از هر وری بشارت می دهند که بس قریب باشد حضور دونشجوهای سال صفری آنتن ! مقدمشان مبارک باشد .

خلاصه ، بر اساس اطلاعات واصله ؛ امیر آباد  که همین جوریش  محلآ للجولان الپلیس ، گویا قرارست بشود بیوت البسیج ! ما به شخصه جرات سوار تاکسی سبز شدن هم در این محدوده نداریم!

همدونشکده بینی :

همه متغیر و متحول شده اند . خواهشآ فکر نفرمایید از نظر  معنوی و شخصیتی می فرماییم که سخت بهمان بر می خورد ! در دونشکده همه ی امورات "ظاهر " ش مهم است و بقیه ی مسائل را عزیزان به پفک با طعم ماهی هم حساب نمی فرمایند !

هم ورودیونی که ریش داشته اند تراشیده و بی ریش ها بر گونه ی خود ریش مالیده ، مو کوتاهان دمب اسب به کله ی خویش آویخته و مو بلندان را مو ریخته . ولیکن همچنان لق و لاغر مانده و در دلربایی اناث بس ناتوان باشند!

هم ورودیات نیز به تناسب رنگ رژ ، رنگ به سر ریخته و به تناسب رنگ لاک ، مقنعه بر سر کشیده . مش ها رنگ کرده و رنگ ها مش شده ،هر چه مو در زیر مقنعه بوده ول شده و تصویر ها ساخته اند بهر عیون ذکور ....محرک !!!

از احوالات ما گر خواهید بدانید همین بس که هم چنان خز و خیل بوده و عفیفگی خویش حفظ نموده. نه رژ به گونه سابیده و نه رنگ به سر مالیده  . نه مویمان را بریده ایم نه مقنعه ی همرنگ لاک بر سر کشیده ایم.   همان زاقارتی هستیم که بوده ایم !

----------------------

گذشته از چرند :

همین که وارد سالن دانشکده شدم با اعلامیه ترحیم یکی از همدانشکده ای ها رو به رو شدم . دیروز هم قاب عکسش بود و چند شاخه مریم و دو تا شمع  . می گویند فوتش به خاطر بالا رفتن ناگهانی فشارش بوده .باور نمی کنیم . این روزها ساده بودن ،سخت است .

------------------------------

وقتی مخاطبمان را  " درک "  نمی کنیم اصولآ می گوییم به "درک " !!!

اولین درک به فتح دال و دومین درک به فتح دال و ر می باشد .

 

/ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهزاد

این نوع هم دونشکده بینی و همدونشکده بینی چشم بصیرت میخواد واقعا! :)

سیندخت

قربون زاقارتی خودم برم[نیشخند] حالا امتحاناتت چطور بود ؟ روزت قبول

شوکول

بنده بی صبرانه منتظرم امتحانات سرکار تموم شه و یه نفس راحت بکشی. خودم که دلم واسه دونشگاه تنگیده شدید! ولی میگم رها بیا امسال یه تغییرات ظاهری بدیم!‌ دوز شرارت خونمان زده بالا بدجور! [نیشخند]

*pegi

باز که تو غیبت زد!! کجاییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [منتظر]

هستونک

ببه سلام ارادت. از احوالپرسی های شوما !!! والا حرف کم نیست. مطلب ها هست که انبار میشه و جاهای مختلف پراکنده اما دریغ از دل و دماغی که در وبدونی بذاریم. آپ خواهیم کرد بزرودی اوضاع نت دوونی مان بشدت ارتقا که یافته حالا تا معده مان از تعجب دربیاید یک چیزی افاضه خواهیم نمود. شاد باشی. راستی یک حیوان ملوس تر برای خودت انتخاب می کردی هم به این سادگی نمی دزدیدنت ها و فرار مغزهاتم نمی کردند. کم که نمی آید از زیبایی های عالم خلقت !؟

سیندخت

ایشالا مامانت زود خوب بشه عزیزم.

*pegi

می خوای بیای یه چیزی اینجا بنویسی؟؟[عصبانی]

سوگند

دونشجوهای سال صفری آنتن ؟!!!!!!!!!!...همینو کم داشتیم!...الان شدیدن دارم حرص میخورم! . . عفیفگی ات را عشق است.

سیندخت

کجایی خانوم