دمبمان می سوزد خب !

اول پست رو قراره با سلام و صلوات و عرض ارادت به خاندان اساتید محترم آغاز کنیم . البته همه به غیر از همون استاد اسکله که در نهایت سخاوت به ما یک هجده و نیم عطا فرموده و ما از همین جا چاکرش هم هستیم به کوری چشم ممدحسین در به در شده ! که با نمره دادنش به غایت دمب ما را سوزانده است !

و مصیبتی است بس دمب سوز که باید در طول این ترم هم ممدحسین را تحمل بفرماییم و پیوسته لبخند مسحور کن تحویلش بدهیم !*

* ما گمان می بریم که عشوه ی شتری  تاثیر می تواند داشته باشد  در گرفتن نمره و اکنون به دمب سوزی افتاده ایم ناجور و همین حالا آمدیم که این وب را آپ نموده و بشینیم یه بار از اول تا آخرین اجرا , عشوه های over شتری  حمیرا و لیلا فروهر را با ذره بین تماشا کنیم !

انتقام نوشت :

ما رها نیستیم اگر باعث سقط جنین خانوم ممدحسین نشویم ! هیچ رحمی هم در کار نیست ! 

ما رها نیستیم اگر دهان آن مرتیکه - نحس آبادی - را تونل نکنیم! به جدمان قسم!!!

اعتراف می کنیم که ما تاکنون مجنون وار مرده ی همین نحس آبادی بودیم . صرفآ به خاطر اخلاق گند و نحسش و کله ی کچلش و شصت سال عمری که از خدا گرفته بود . اعلام جمعی هم نموده بودیم که ما همسر همین نحس آبادی می شویم و لاغیر  !...حالا که بهمان داده شانزده , شکست عاطفی خورده ایم و امروز و فرداست که برویم دادگاه خانواده  و مهرمان را هم به اجرا بگذاریم .  وقتی نهایت دمب سوزی مان را پیامکآ به اطلاع دوستمان رساندیم برایمان اس ام اس بزد که :

اگر با تو نبودش هیچ میلی چرا ظرف تو را بشکست لیلی ؟!

در نتیجه ...ما دو باره گوش مخملی شدیم و از این اقدام صرف نظر کردیم ! 

از جمله دستاوردهای تعطیلات این بوده که ما نشسته ایم و مقادیری جک بی مزه ساخته ایم . از این دسته است:

مهم ترین شباهت خدا با پسر ها :

اگه یک قدم به طرفشون بری , ده قدم به طرفت میان !!! 

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
l3ehnaz

سلام با پست " زندگي نامه كورش كبير " آپ شدم بهم سر بزن [تایید][تایید][تایید][تایید][تایید][راک]

مرمر

نه دیگه این یکی رو اشتباه اومدی. تجربه به ما ثابت کرده که قدمهای برداشته شده برای پسران باید معکوس باشد یعنی هر چه عقب تر بروی آنها پیشروی می کنند

سارا

همون راه حمیرا و غیره را دنبال کنی خیلی زود نتیجه میده.پیش به سوی 20[زبان]

یکارمندانشجو

بابا این روزا آنجلینا جولی ای عمل می کنن! یعنی باید جراحی هم بکنی! حمیرا و فروهر کیلوچنده خاله جون؟!

Alia

خداوند خودش دهن اساتيد بد نمره را به نحو مقتضي سرويس بنمايد (آمين!) ولي اينقدر آمپر نچسبانيد ،‌بانو! دانشگاه كه ارزش اين همه خون و خونريزي ندارد كه! و اما بابت اين شاهكار جوكي تبريك عرض نموده و براي شما آرزوي تعطيلاتي طولاني تر و پربارتر داريم.

بی نام

جالب بود... لیلی جان مراقب باش بعد از ظرف سرت نشکنه...بعضی ها که در مات ساختن چشم و گوش اساتید استادند و میگند مادرزادیه...حالا شما نقل ماجرای کلاغ و کبک نشید....شاد باشید و رها[بازنده]