مصرفتم !

آقا سال اصلاح الگوی مصرفتون مقبول درگاه حق !  ایشالا سال بعد محشور بشیم در افزایش تولید ناخالص ملی !  آقا بهاران خجسته باد ! آقا عید اومده خونه تکونی کن دلتو آب پاشی کن دور و بر منزلتو ! .... آقا عید اومد بهار اومد میرم به صحرا ! ...آقا  خنده بزن بر بهار ، غم رو فراموش بکن می گذره این روزگار ! آقا بهار اومد گل ها دونه دونه وا شد ! آقا نوروزتم ! پیروزتم ! الگوی مصرفتم ! ...اصلاحم کن ...رفیق !!!

*حالشو ببرین ! این گلچین آهنگ های نوروزی سه دهه ی اخیر بود که تو یه پکیج تحویلتون دادم !

بهاری که بیاد اما دل رو بهاری نکنه ... پس کاش طبیعت در پاییز متوقف بشه !*

خدا بخیر بگذراند امسال را ...سال های گذشته که آلاگارسون کرده و عطر و ادکلن زده سر سفره ی هفت سین می نشستیم ، کلهم ٣۶۵ روز را چروک و شلخته و خاکی بودیم ...امسال را بگویید که ما در حالی که داشتیم پله ها را می شستیم ، بلند شدیم رفتیم سر سفره ! با این حساب  احتمال می رود کلهم اجمعین سال را در حال ظرفشویی و رختشوری بوده و  تنها سه بار در طول این سال به گرمابه مشرف شویم !

همیشه لذت لحظه های خوش رو به ترس از تبدیل شدنش به حسرت ... فروخته ام!*

این لحظه ی تحویل سال  برای ما یه مقداری زیادی "خاص " می باشیده بوده ! ما پس از این که فرت فرت انواع دعاها و آرزوها رو با مقادیری اشک و بغض  ردیف کردیم ، دیدیم که ای داد ! اینا که همه اش به درد جلوی دوربین شبکه یک می خوره ! سال هم تحویلیده شد و دو تا از اصلی ترین  خواسته ها را فراموش نمودیم که به خدا جونمان بگوییم . به جون وبلوگم غفلتمان ثانیه ای بود !  نمی دانید چقدر نادمیم ! از دست مان در رفت ! حالا باید وایسیم تا تحویل سال بعدی تا از خدا جونمان بخواهیم که اولآ ریق و نا و حوصله و اراده و همت make-up    نمودن در همه جا و هر جای دونشکده علی الخصوص موالش را به ما عطا بفرماید و ثانیآ که به اسرافیلی ، جبرائیلی ،  ولی ترجیحآ عزرائیلی  امر نماید که بیاید یک   word 2007     برای ما نصب کند که گویا مدت هاست که این  word 2003 لامصب خز و خیل شده و به این پست چرند قسم اگه خودم حسش را داشته باشم!

وقتی آزرده می شوی ، بهترین کار صبوری است .. و این منم که هر روز صبورتر می شوم ....*

آقا ما بنده ی ناسپاسی برای خدا جونمان هستیم به شدت ! خداییش اگر به جای خدا جونمان  بودیم یه حال اساسی از این عبد به درد نخور بی مصرف می گرفتیم !  دو تا دعا از سه تا دعاهای اصلی سال  تحویل ٨٧  اجابت شده و ما...هی قد قد می نماییم !!!

مدت هاست  که " دم " و "بازدم " هایم با اکراه و اجبار همدم شده است ! *

خب ! خب ! عزاداری بسه ! من دیگه نوحه نمی خونم شما هم سینه نزنین ! می گوییم که جوادترین جماعت اناث را می توان این شب ها در شبکه های دایره ی زنگی رویت نمود ! می بینی قریب به هفت هشت تا زن و مرد توی یه کاناپه ی چهارنفره نشسته اند...بعدش آهنگ یکیشون پخش می شه و بقیه در حالت نشسته خود را می تکانند! جالب این جاست می بینی  مثلآ ترجیع  آهنگ اینه " خیلی دو رویی ! " و  در این بخش همه انگشت اشاره ی شان را به طرف همدیگر حواله می دهند ! نیاز به توجه ویژه دارد که جماعت نشسته در کاناپه به حرکات موجی علاقه ی وافری دارند و ...بله !!!

آقا منو که می بینید بلد نیستم چطوری کاغذ بفرستم تا ینگه ی دنیا ...شما یه زحمتی بکشید یه چند خط واسه اسوه ی همه ی بانوان عشوه ی شترسان ، لیلا فروهر ، بنویسید ...به ایشون بفرمایین که به ارواح خاک هایده ، دیگه تو غول آباد ایران هم رژ قرمز و سایه ی سبز و موهای یک وری ...به انضمام  پیرهن و کت بلند روش... خریدار ندارد ! ....دستتان درد نکند ..حالا که دارین زحمت می کشین به شهباله هم بگویید دیگر در نود و نه سالگی بیاید و خودش را بازنشسته کند و دایره و تنبک را بی خیال شود..ما قول شرف می دهیم ماهیانه برایش چیزی بفرستیم !.. این سپیده را هم بگویید که یک گام بیش تر باقی نمانده تا لقب خون آشام خروس وزن را بهش بدهیم ! کمتر بخورد و بیش تر قر بدهد، لطفآ  ! .... این حمید شب خیز را هم بگویید که ...هیچ ! همان طور روی صندلی  بنشیند و با هر آهنگی بی توجه به این که شاد است یا غمگین دست بزند و مشت هایش را در هوا تکان دهد...هیچ! خوش باشند!

راستی...بنفش ترین ها رو در سال جدید براتون آرزومندیم ! عیدی هم فقط به صورت نقدی می پذیریم..از گذاشتن شاخه گل های پلاسیده ی پرشین بلاگی به شدت بپرهیزید!     و  ..................................چاکریم!

* این جملات صرفآ حکم تبلیغات میان برنامه ای را داشته و وجه شبه شان تنها گرفتن حال مخاطب می باشد ! بی خیال !

 

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
سارا

کلمه عبور میخواهد!!

ترانه

ببخشی. من سال نو رو پیشاپیش و پس و پیش تبریک گفته بودم[سوال] الان که تبریک نگفتم. ایشالا سال خوبی داشته باشی. پر از عشق و پر از طنز.